Практика уважності та медитації дає можливість зробити паузу і знайти спокій. Щодня виділяючи кілька хвилин на те, щоб посидіти тихо, глибоко дихати і відволіктися від відволікаючих чинників, ми можемо відчути себе спокійнішими і зосередженішими.
За результатами проведених співробітниками ВООЗ досліджень і експериментів відхилення психічного дитячого здоров 'я найчастіше зафіксовано в сім' ях, де панують розбіжності і конфлікти.
Якщо є із якихось причин вони вже є, то треба ужити всіх заходів, аби їх позбутися.
Не вживайте препаратів без призначення. Не купуйте ліків без призначення лікаря. Пам’ятайте, що не існує універсальних пігулок для покращення ментального здоров’я.
Проте модель континууму підкреслює динамічну природу цих переживань, коли ми долаємо стреси, життєві події та особистісне зростання.
Здоров’я є важливою частиною нашого життя, тому що воно впливає на різні аспекти нашого буття.
Досвідчені фахівці з психічного та фізичного здоров'я, медитації, йоги, пілатесу та багатьох інших галузей співпрацюють, щоб зробити складні теми простими для розуміння.
Але багато людей нехтують правилами здорового способу життя, хоч це перше, чого всі бажають одне одному на день народження.
Психологічна стійкість: як її плекати та чому не варто соромитись звертатися по допомогу
Малорухливий спосіб життя впливає як і на фізичний, так і на психологічний стан людини. Спорт не лише робить людину витривалішою, а й покращує обмін речовин, допомагає вберегтися від серцево-судинних захворювань та ожиріння, покращує якість сну, а ще емоційний та психічні стани.
В мировом масштабе охраной здоровья человечества занимается Всемирная организация здравоохранения.
Нашому тілу потрібна різноманітна їжа, щоб дати нам енергію та забезпечити його працездатність. Це означає дотримання збалансованої дієти, яка містить вітаміни, мінерали та клітковину, яку можна знайти у фруктах і овочах (з акцентом на листовій зелені), цільнозернових, бобових, горіхах, нежирному білку та молочних продуктах з низьким вмістом жиру.
Вигоріти можна як і під час виконання професійних click here обов'язків, так і в побуті.
«Академія стійкості» від центру «Коло сім’ї» Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету;